איך לבחור מוביל להובלות קטנות  בזול ועם המלצות

הובלות קטנות הינן הובלות של דירות קטנות, דירות שותפים, משרדים קטנים או אפילו פריטים בודדים כמו מכשירי חשמל, רהיטים ועוד. הובלות קטנות אינן משתוות בסדר הגודל ובמחירים להובלות הגדולות, מבחינת יחס, אך הן בהחלט ירדו משמעותית בשנים האחרונות כדי לאפשר לאנשים את הפריבלגיה של הזמנת הובלה קטנה, מבלי לערב את המשפחה, החברים וכל מי שבדרך, כולל מכוניות מותאמות או שאינן.

 

מהן הובלות קטנות בעצם?

הובלות קטנות, כאמור, הינן הובלות הכוללות מספר פריטים או ציוד של דירה קטנה או דירת חדר, חדר שותפים או דירת סטודנטים למשל. הציוד אינו עולה על גודלו של טנדר או משאית קטנה לכל היותר, וניתן להעמיס ולפרוק את הרכוש באמצעות מוביל אחד או שניים לכל היותר, בצורה זריזה ופשוטה. המחיר של הובלות קטנות אלו הוא בהתאם, ומתחיל מ-300 שקלים, בפריפריה ובמרכז הערים הסואנות גם כן.

להובלה קטנה יש את האפשרות להוביל מקרר, טלוויזיה, סלון, ספה וכדומה, או שפשוט מספר ארגזים או קרטונים מחפשים את דרכם ליעד הבא, וכל זאת, מבלי לארגם פרויקט הובלה גרנדיוזי שאינו מותאם לממדים הנדרשים להובלה.

 

משאית חולפת בכביש

 

הובלות מיכאל ובוריס

חברת הובלות מיכאל ובוריס היא חברה להובלות קטנות כאלו, שמתחייבת על הרמה הגבוהה ביותר של שירות, עם חיוך, מקצועיות ועצמאות בשטח. אם אתם מחפשים מוביל, מיכאל ובוריס בשטח, ואין מה לדאוג, הן ברמת האמינות והן ברמת התקתוק, אתם בידיים הטובות ביותר בשוק.

אל תהססו לפנות אלינו לקבלת הצעת מחיר על הובלה קטנה בדרום הארץ, ותכינו את הדברים כי אנחנו כבר בדרך אליכם.

מדוע לכם לקחת הובלה קטנה ולא כל הובלה? העניין הוא פשוט, תרגישו בטוחים לקחת הובלה שמתאימה לכם, ולא לבזבז את כספכם לחינם על מובילים רבים וכלי רכב אימתניים, רק כדי לשלם סכום שנראה לכם סביר יותר לשלם על הובלה. מדוע לשלם שקל יותר מאשר מה שאתם צריכים באמת?

 

הרגישו בטוחים עם שרותי הובלות מיכאל ובוריס

החוויה של ההובלה מובטחת, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שההובלה תגיע ליעדה בשלום, הציוד יהיה מסודר ומאורגן ממש כמו שביקשתם, ומהמובילים שלכם יישאר לכם רק טעם טוב, שיוכל להשאיר אתכם פנויים לדבר האמתי, לארגן את הבית שלכם מחדש, או את הציוד במקומו. גם להוביל טלוויזיה חדשה יכול להיות מאורע מרגש לחלק מהאנשים.

בכל פינה בארץ יש אדם שמחפש להוביל פריט או רהיט, כרגע, ואינו חושב על האפשרות הקלילה ביותר, הובלה קטנה שאינה דורשת ממכם מאמץ. כח פיזי נדרש, זמן פנוי או כלי רכב שמותאם לנשיאת ספה למשל, למרחקים – כל אלו הן בעיות שנפתרות במחי יד כשאתם שוכרים הובלה קטנה, מחשבים את מחיר הנסיעה בהתאם, ומזמינים את המובילים החביבים עליכם ביותר, ולזה אנו מציעים את חברת הובלות מיכאל ובוריס.

לשיתוף מהיר לחצו כאן
מאמרים נוספים שיעניינו אתכם
תג רכב נכה
כללי
תוקף תו נכה לרכב: מתי ואיך מחדשים?

תו הנכה לרכב הוא אחד הכלים החשובים ביותר עבור אנשים עם מוגבלויות, והוא מאפשר להם להנות מהטבות חניה והקלה בתנועה. תהליך החידוש של תו הנכה יכול להיות מסובך לעיתים, ולכן

אמא ואבא עם ילדם
עורך דין משפחה
להביא לעולם ילד ללא נישואין – המדריך המשפטי

הבאת ילד לעולם ללא נישואין היא תהליך מורכב המעלה שאלות רבות בתחום המשפטי. הורים רבים מעדיפים להיערך מראש ולדעת מהן זכויותיהם וחובותיהם כדי להבטיח את טובת הילד ואת הזכויות של