LLC – איך להקים אותה ומה החלופה

החלום האמריקאי גורם לישראלים רבים לתפוס את ארה"ב כארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות, אשר בשילוב עם המוח העסקי הישראלי, הכל אכן אפשרי בה.

רבים מהישראלים מעוניינים להקים חברה בארה"ב ולהצליח בגדול.

לצד לרצון להצליח, חשוב לדעת כמה דברים פרקטיים בדרך לפתיחת חברה בארה"ב

 

ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות

ארה"ב היא מעצמה כלכלית, ולא בכדי היא מושכת אליה אנשי עסקים וחברות סטארט-אפ ישראליים. מעבר לכך שמספר הלקוחות הפוטנציאליים בארה"ב גדול פי כמה וכמה מישראל (קרוב לפי 36), לכן, הרחבת העסק לחו"ל בכלל וארה"ב בפרט, כמו גם השקעות נדל"ניות, מהוות כר פורה עבור ישראלים רבים.

אם בגלל עלויות רישום והקמה של חברה נמוכות משמעותית מאשר בישראל או בגלל מחירי נדל"ן זולים ומניבים

לצד היתרונות הרבים והאפשרויות הכמעט בלתי מוגבלות שיש לארה"ב להציע, בין אם בחרתם להרחיב את העסק שלכם ולפתוח חברה בארה"ב ובין אם החלטתם לרכוש נכס נדל"ני להשקעה בארה"ב, צריך עדיין להתמודד עם נושא הבירוקרטיה ולשלוט בענייני המיסוי והחוקים השונים. לכן, לפני כל החלטה עסקית שאתם שוקלים לבצע, חשוב להיוועץ עם משרד רואה חשבון מהימן, הבקיא ושולט בדיני חברות ומיסוי בארה"ב, כמו בעמוד – https://masamerica.co.il/מיסוי-עסקאות-תאגידים-בארהב/הקמת-חברת-llc מבית חברת MasAmerica.

 

שיטת התאגדות LLC

הצד הראשון הנדרש מהמשקיע המתחיל בשוק האמריקאי הוא להחליט באיזה אופן הוא מעוניין לבצע את ההשקעה – כאדם פרטי או על ידי התאגדויות עסקיות המוכרות על ידי החוק האמריקאי.

אחת ההתאגדויות הנפוצות והמועדפות היא מסוג LLC ( Limited Liability Company) המהווה שילוב מוצלח של הגנה משפטית ופשטות ברמת המס.

ניתן להקים חברת LLC בכמה שלבים, אך כפי שהזכרנו בהתחלה, מומלץ להיוועץ במשרד רואה חשבון המתמחה בדיני המיסוי האמריקאי.

 

הקמת חברת LLC

היות ולכל מדינה בארה"ב יש את חוקי המס שלה (המתבטאים באופן הרישום, היקף האגרה ועוד), בשלב הראשון נרצה לבחור את המדינה המתאימה לנו ביותר, בה נרצה להקים את חברת ה-LLC שלנו, אשר החובות והזכויות שלה בדיני המס ישוייכו לאותה מדינה נבחרת. בחירה מושכלת תיטיב עם בעל החברה הן מבחינת הבירוקרטיה והן מבחינת המס.

לאחר מכן, עלינו לבחור שם לחברה והגשת מסמכי התאגדות המפרטים פרטים בסיסיים אודות החברה.

לאחר מכן, יש לפעול להנפקת מספר EIN, מספר הזיהוי שישמש אתכם בפני רשויות המס האמריקאיות.

 

חלופה להקמת חברת LLC

הזכרנו שהקמת חברת LLC היא האופן המועדף על ישראלים רבים, אך ישנם דרכים נוספות לפתוח חברה או התאגדות עסקית בארה"ב.

אחת מהחלופות היא שותפות Partnership אשר מהווה ישות משפטית, שאינה חברה. שותפות זו מורכבת משני שותפים ומעלה, שחברו יחדיו לניהול העסק. על פי הסכם בין השותפים, על כל אחד מהשותפים לתרום כסף, נכסים או שירותים בכדי לקבל חלק מרווחי העסק. בשותפות זו נטל המיסים מוטל על כל אחד מהשותפים כאשר על ההכנסות השוטפות יחול מס שולי ובמידה ורווחי ההון מוחזקים מעל שנה, יחול עליהם מס רווח הון.

 

איש עסקים עם כוס קפה

לשיתוף מהיר לחצו כאן
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print
שיתוף ב linkedin
מאמרים נוספים שיעניינו אתכם
בית משפט - אילוסטרציה
עריכת דין
מהן הדרישות מחוות דעת מומחה לבית משפט?

חוות דעת משפטית על ידי מומחה היא שם כולל לכל חוות הדעת המקצועיות המוגשות לבית המשפט, בתחומים רבים ומגוונים. למעשה – בכל תחום שבו עוסקת התביעה. מומחה כזה יכול להיות

עריכת דין
מה מוגדר על פי החוק בתור מעשה מגונה בקטין?

מתוך אינספור פגיעות שכל אחד מאתנו עלול לסבול מהן ולספוג במהלך חייו, הרי שפגיעה הקשורה למיניות ולמעשים מגונים הינה פגיעה חמורה יותר. מה בדיוק אומר החוק ומה נוכל לעשות אם

עלות עו
עריכת דין
כמה עולה שכר טרחה של עורך דין פשיטת רגל?

פשיטת רגל של ממש, היא תהליך שרוב האנשים משתדלים לא להגיע אליו, אבל יש לא מעט אנשים שנאלצו לעבור אותו והם יכולים לספר לכם שמדובר על תהליך קשה, שתוצאותיו נשארות