5 הלוגואים היפים בישראל ומשמעותם

בעידן בו "היופי הוא בעיני המתבונן" קשה להכריע מהם 5 הלוגואים היפים בישראל. עם למעלה מחצי מליון עסקים שקיימים בישראל, נדמה שלא ניתן לדרג את הלוגואים המרשימים ביותר שקיימים. ועם זאת, לכבוד יום העצמאות ה – 70 למדינת ישראל, נערכו מספר שאלונים יוצאי דופן עבור החברה הישראלית. שאלון מעניין מאוד לתחום עיצוב לוגו הינו "מהו הלוגו האהוב עליך ביותר" אשר הכריע את השאלה שהיה נדמה שנותרה ללא תשובה.

 

אלו הם 5 הלוגואים היפים בישראל על פי משאל העם. אנו רוצים לתת קרדיט עבור חברה לקידום אתרים אשר נתנה לנו הסבר טכני ושיווקי על כל לוגו.

לוגו פופולרי ביותר

 

  • במקום הראשון: קבלו את טאקי

הכוכב הראשון שלנו להערב הינו משחק הקלפים הידוע "טאקי". המשחק אשר מקור שמו ביפנית הינו מפל מים זכה במקום הראשון בשאלון שנערך לכבוד יום העצמאות.

הלוגו עוצב על ידי ארי רון, מאיי ומעצב גרפי ישראלי שאייר את ספר הילדים "איה פלוטו".

הלוגו מכיל את השם טאקי באנגלית בצורה תלת-מימדית ומכיל את 4 הצבעים המובילים במשחק: ירוק, אדום, צהוב וכחול.

משמעות הלוגו: הלוגו עונה על הקריטריון החשוב ביותר בעת עיצוב לוגו מנצח – פשטות. מדובר בסך הכל בשם המשחק, ועם זאת ישנה חשיבה רבה מאחורי זאת. הצבעים, מתאימים לצבעי המשחק עצמו ומושכים רבות את תשומת לב המתבונן. בזכות הפשטות שישנה ללוגו, רבים מן המתבוננים זוכרים כבר בפעם הראשונה את המשחק ותוהים כיצד ניתן לשחקו.

 

  • במקום השני: קבלו את זהו זה

הלוגו שזכה במקום השני הינו הלוגו של זהו זה. "זהו זה" הינה תכנית בידור ישראלי ששודרה בערוץ 1 בין השנים 1978 ל – 1998. מדובר בתכנית אהובה מאוד על ידי הקהל הישראלי, ומסתבר שבהתאמה גם הלוגו שלה.

הלוגו עוצב על ידי רבקה גילגון.

משמעות הלוגו: הלוגו גם כן מכיל את שם תכנית הטלוויזיה בצורה ברורה, ועושה משחק עם הפונט. הלוגו מסתיים בסימן קריאה אשר מקבילה לסימן "ו" במילה "זהו" ובכך יוצר משחק מעניין בין שתי המילים.

 

  • במקום השלישי: קבלו את רשות הטבע והגנים

הלוגו שזכה במקום השלישי הינו הלוגו של רשות הטבע והגנים. הרשות אשר עיצבה מחדש את הלוגו שלה מכילה כעת את שמה של הרשות לצד הצבי.  הרשות מעניקה לתושבי ישראל שירותי טיול ברחבי הארץ, והופכות את שמורות הטבע בישראל למקום נקי, יפה ובטוח לבני האדם ולבעלי החיים.

משמעות הלוגו: הצבי אשר נמצא בלוגו הוא סמל לחיות הבר אשר עליהן לוקחת אחריות הרשות. תוכלו למצוא את הצבי בשפע של אתרים של הרשות ועל כן אין זה מפתיע שהצבי הוא דווקא החיה שנבחרה. צבע הלוגו הינו ירוק – משדר את השייכות לטבע. נקודה מעניינת נוספת היא שנדמה שהצבי מוביל את הטקסט "רשות הטבע והגנים".

 

במקום הרביעי: קבלו את חברת אל על, ובמקום החמישי: קבלו את מחלבות יטבתה – 2 חברות מצליחות בישראל אשר ללוגואים שלהן משמעות ייחודית ויפה.

לשיתוף מהיר לחצו כאן
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print
שיתוף ב linkedin
מאמרים נוספים שיעניינו אתכם
שופט מרכזי
עריכת דין
לפי מה בוחרים עורך דין תביעה ייצוגית?

בכל נושא משפטי שקיים פחות או יותר, ישנה חשיבות עצומה לבחירת עורך הדין המתאים למשימה. תביעה ייצוגית אינה יוצאת דופן ועל מנת להצליח בה יש לבחור את עורך הדין שלכם

עריכת דין
כל מה שצריך לדעת על עבירות נשק בצבא

כולנו מכירים את החובה של כל אזרח בישראל המגיע לגיל 18 לשרת בצבא, אך לא הרבה מכירים את המסגרת המשמעתית והחוקים של הצבא, אשר פעמים רבות אינם תמיד חופפים לחוקי

פיננסים
חברה להחזרי מס, מה החוק אומר עליה?

ענייני המיסוי בישראל עלולים להיראות לאדם הפשוט כנושא מורכב, מסובך ומאתגר, אשר בנוסף על כך מצריך להתעסק עם בירוקרטיה רבה וטפסים בלתי נגמרים. בשל כך, וכדי למצות את הזכויות המגיעות

עובד מוטרד מינית בעבודה
עריכת דין
סוגי הטרדות מיניות בעבודה

למרבה הצער, נשים רבות חוות הטרדות מיניות במקום העבודה. הטרדה מינית היא עבירה חמורה אשר פוגעת בכבודו של האדם, והיא נחשבת לפלילית. קיימים מספר סוגים של הטרדות מיניות בעבודה, במאמר