תהליך השכרת משאית

ישנן דרכים רבות להעביר את תכולת דירתכם אל מענכם החדש, ובין הדרכים יש למשל שיטות הובלה עצמאיות על ידי משאיות שכורות. בחלק מהמקרים, מדובר בתהליך משתלם, ולפעמים אנשים מעדיפים להסתייע בחברת ההובלות שתספק שירות מקיף הכולל אריזה, הובלה ופריקת ציוד בדירה החדשה.

אם אתם שוקלים לשכור משאית עובר הובלת דירה במרכז או בנקודה אחרת בארץ, זכרו תמיד כי מומלץ לשכור את המשאית מחברת הובלות מקצועית, וכזו שמחזיקה ברשותה משאיות הובלת דירות חדשות ותקינות. במקרים בהם אנשים שוכרים משאיות חבוטות וישנות, הציוד עשוי להינזק קשות. בדרך כלל, נזק לציוד נגרם כתוצאה מהובלה במשאיות שהמצב המכני שלהם ירוד. לדוגמה, משאיות שבולמי הזעזועים שלהן גמורים לגמרי, הן משאיות שיגרמו לטלטולים רבים בזמן הנסיעה, מה שעשוי לגרום לציוד שלכם לקרוס בתוך המשאית. ברוב המקרים, אנשים בוחרים בשירותי חברת הובלות הכוללים שינוע על ידי צוות מומחי ההובלות עצמם.

משאיות בכביש

השכרת משאית – מעבירים ללא תלות בזמנים

המחיר להשכרה של משאית, מתחיל ב-600 ₪, כאשר המחיר עשוי להשתנות בהתאם לסוג המשאית שהלקוח מעוניין לשכור. השכרת משאית מתאימה לאנשים שמעוניינים להעביר את החפצים שלהם מבלי לחשוף אותם לעיני כל, לאנשים שיש להם רישיון על משאית כמובן, לאנשים שמבקשים להעביר תכולה חסויה ועוד.

במקרים בהם חברות גדולות ובתי עסק חוששים מריגול תעשייתי, ניתן גם להסתייע בשירות זה של שכירת משאיות עבור הובלה עצמית. במקרים אלו, תוכלו לשכור את המשאית בכדי לבצע העברת מפעל או העברת משרד מבלי החשש שמוצריכם יהיו חשופים לריגול תעשייתי. שימו לב, בכל מקרה, תמיד יש לבצע את ההעברה באמצעות נהגים מקצועיים. גם אם אתם דורשים להוביל לבד את ציודכם, אתם חייבים למנות נהגים שלא יגרמו לנזק בציוד שלכם או במשאיות החברה.

סוגי משאיות להשכרה עבור הובלת דירה

ניתן לבחור במשאיות מסוגים שונים, תוך שאתם מתאימים את סוג המשאית בדיוק לצרכים שלכם מהובלת הדירה, המפעל או החנות והמשרד. ישנן משאיות עם תריסי הזזה והרמה, משאיות עם דלתות הזזה, משאיות עם תא מטען גדול וקטן, משאיות שניתן להסיע בהן גם נוסעים נוספים ועוד.

תוכלו ליצור את ההתאמה המוחלטת בין בצרכים שלכם מההובלה, לבין שכירת המשאית איתה תעבדו. אתם מוזמנים להיכנס לאתר האינטרנט של חברת אירית הובלות, ולהתרשם מסוגי המשאיות שניתן לשכור עבור הובלות בכל סדרי הגודל.

זכרו, גם אם מדובר בהובלות רגישות שמצריכות שינוע של ציוד חסוי מכל הסוגים, ניתן להסתייע בצוות המומחים של אירית הובלות, היות ומדובר בחברה שפועל כבר שנים רבות בתחום של הובלות מורכבות ורגישות. כנסו לאתר הבית של החברה, והתרשמו מהביקורות אותן לקוחות מרוצים השאירו לעיני כל. אם תבחרו להוביל בעצמכם, צוות המומחים ישמח לייעץ לכם באשר לסוג המשאית המתאימה לכם.

לשיתוף מהיר לחצו כאן
מאמרים נוספים שיעניינו אתכם
הסכם ממון
פיננסים
מה חשוב לדעת על הסכם ממון?

הסכם ממון הוא חוזה משפטי הנערך בין בני זוג, לפני נישואיהם או במהלכם, וקובע את אופן חלוקת הרכוש וההתחייבויות ביניהם במקרה של גירושין או פטירה. הסכם זה יכול להגן על