מתי ניתן לשכור שירותי חקירות פרטיות?

שכירת שירותיו של משרד חקירות בדרך כלל נובעת מניסיון לשמור על אינטרסים בהקשר הכלכלי או האישי משפחתי. שירותי חקירות פרטיות עוסקים במגוון רחב של תחומים ובעיות. במאמר שלפנינו נעסוק בשאלה מתי ניתן לשכור שירותי חקירות פרטיות? מתי כדאי להזמין שירות זה? ולאיזה מטרות ניתן להשתמש בשירותים של חוקר פרטי כחלק ממשרד חקירות? 

 

במה עוסקים משרדי חקירות?

משרדי חקירות עוסקים בתחומים רבים ומגוונים. החל מעיסוק בתחומים שקשורים לחיים הפרטיים והאישיים כמו זוגיות, בגידות והסתרת כספים בין חברי משפחה, דרך עיסוק באיתור לווים או נאשמים לצורך הגשת זימון לבית המשפט, וכלה בעיסוק כלכלי כמו השגת מידע על מתחרים עסקיים, השגת מידע על גניבת זכויות יוצרים או מידע על האזנות סתר. תחום העיסוק של משרדי החקירות  כדוגמת משרדו של חוקר פרטי – דוד חקירות תלויים גם ברמת הכלים הטכנולוגיים שזמינה להם.

 

מתי פונים לשכירת שירותי חקירות פרטיות?

משרדי חקירות עוסקים במגוון רחב של תחומים ומצבים. ישנם מספר נושאים מרכזיים, שבגינם מרבית האנשים נעזרים בשירותי חקירות פרטיות. בפסקאות הבאות נציג בקצרה כל אחד מהתחומים המרכזיים הנזכרים.

 

חיים אישיים וזוגיות

אחת הסיבות העיקריות לשכירת שירותי חקירות פרטיות היא בעיות של אמון בין בני זוג או בין קרובי משפחה אחרים בעיקר סביב חלוקת רכוש בירושות. לחוקר הפרטי יש ארסנל של כלים כדי לברר האם החשדות שעלו הינן אמת או שזה אינו המצב. אם אתם מרגישים שבן או בת הזוג שלכם מסתירים מכם דברים או פועלים בצורה מעוררת חשד אולי יש מקום לפנות לחוקר פרטי שיעזור לכם היות רגועים יותר.

 

איתור חייבים ונאשמים

איתור חייבים ואיתור נאשמים הוא חלק מרכזי מאוד מפעילותם של חוקרים פרטיים. אם יש לכם חייב או שעליכם להגיש כתב הזמנה לתביעה. אך אין באפשרותכם למצוא את אותו אדם, כדאי לכם לחשוב על שכירת חוקר פרטי.

 

ביטוח והונאות ביטוח

לעיתים קרובות ניתן לפנות לחוקר פרטי כדי שיעזור לכם בתחומים של ביטוח או הונאת ביטוח. אם אתם זקוקים לעזרה באיתור ראיות לגבי תביעת ביטוח שהגשתם או שיש לכם חשד שמישהו תובע אתכם בנושא ביטוח בעילת שווא. כדאי לכם לחשוב על פנייה לחוקר פרטי שיעזור לכם בנושא.

 

ריגול עסקי ואיתור מידע על מתחרים עסקיים

משרדי חקירות עוסקים גם במציאת מידע על גורמים עסקיים כאלה ואחרים. אם אתם זקוקים למידע על מתחרה עסקי או על שותף עסקי שלדעתכם לא משתף איתכם את מלוא המידע. חוקר פרטי מוסמך יכול לעזור לכם.

 

לסיכום – מתי מקבלים את ההחלטה?

ישנם תחומים רבים לגביהם אפשר לפנות לחוקר פרטי. תחומי העיסוק המרכזיים של משרדי חקירות הינם: זוגיות ומשפחה, איתור חייבים ונאשמים, ביטוח והונאות ביטוח וריגול עסקי. החוקר הפרטי יעזור לכם למצוא את המידע שיעזור לכם בפתרון הבעיה.

שירותי חקירות פרטיות

לשיתוף מהיר לחצו כאן
מאמרים נוספים שיעניינו אתכם
תג רכב נכה
כללי
תוקף תו נכה לרכב: מתי ואיך מחדשים?

תו הנכה לרכב הוא אחד הכלים החשובים ביותר עבור אנשים עם מוגבלויות, והוא מאפשר להם להנות מהטבות חניה והקלה בתנועה. תהליך החידוש של תו הנכה יכול להיות מסובך לעיתים, ולכן

אמא ואבא עם ילדם
עורך דין משפחה
להביא לעולם ילד ללא נישואין – המדריך המשפטי

הבאת ילד לעולם ללא נישואין היא תהליך מורכב המעלה שאלות רבות בתחום המשפטי. הורים רבים מעדיפים להיערך מראש ולדעת מהן זכויותיהם וחובותיהם כדי להבטיח את טובת הילד ואת הזכויות של