ספריות קודש – כמה חללי אחסון תצטרכו

איך ניתן לדעת איזו ספרייה לבחור לפי חללי האחסון שאתם באמת צריכים? הנה כמה טיפים שבעזרתם תוכלו לדעת כמה חללי אחסון תצטרכו בספריית הקודש שלכם, איך ניתן למדוד אותם ולהזמין את הספרייה המדויקת עבורכם.

 

סוגי הספריות לפי מקומות האחסון

קיימים שלושה סוגי אחסון של ספריות קודש. הסוג הראשון הוא ספרייה בסגנון קלאסי אשר עשויה מעץ ולרוב תתפרש על קיר שלם. ספרייה כזו תכיל כמות גדול מאוד של ספרים. הסוג השני של הספרייה ספריות קודש 2 דלתות שלרוב יהיו עשויות עץ. הסוג השלישי הוא ספרייה מסוג כוננית כאשר החלק העליון שלה פתוח וניתן להזמין אותה בגדלים שונים.

 

גודל הספרים לפי מידה

על מנת לדעת כמה חללי אחסון תצטרכו עליכם להעריך את גודל הספרים שלכם. במידה ויש כמות גדולה ניתן לעשות זאת בעזרת סידור מקדים שלהם על השולחן ומדידה שלהם לפי גובה ורוחב. קיימים ספרים בגדלים שונים וחשוב להתאים את גודל המדפים. המדידה חשובה כדי שלא יבוזבז מקום בספרייה או לחלופין תזמינו ספרייה בעלת מדפים קטנים שהספרים לא יכנסו בהם.

 

מיקום הספרייה

לפני שבוחרים ספרייה חשוב לדעת איפה נבחר למקם אותה. מאחר והספרייה היא רהיט גדול ומעוצב קיים משקל רב למיקום שבו תבחרו לשים אותה ולכן יש להתחשב גם בגודל החדר והאם אכן יש מקום. יש לקחת מידות של האופציות ולבדוק את המיקום האופטימלי עבורה כך שלא יהיה צפוף בחלל שבו היא נמצאת.

 

חלל אחסון לפי סוג הסגירה

קיימים שלושה סוגי שמירה על הספרים והשמירה משתנה בין סוגי האחסון. הסוג הראשון הוא סגירה בעזרת דלת זכוכית או דלת עץ על כל הארון. הסוג השני הוא ארון בעל דלתות אך עם סגירה חלקית.

הסוג השלישי הוא רק מדפים ללא דלתות סגירה דבר שאמנם הופך את שליפת הספר לקלה ונוחה יותר אך עלול לפגוע בספרים לאורך זמן. הבחירה בסגירה כזו או אחרת תלויה בחשיפת הספרים לנזקי שמש או מים או לילדים קטנים שעלולים להיפגע מנפילה תוך כדי משחק.

 

איכות ספריית הקודש לחלל האחסון

חלל האחסון לא יכול להיות קטן מידי והספרים יהיו צפופים וכבדים. בבניית ספריית קודש חשוב שנבחר בחברת רהיטים איכותית ובעלת שם בתחום. ספריות הקודש הן מגוונות בסוגים שלהן ויש להן פרטים רבים שיש לשים עליהן דגש. מעבר לעיצוב, הספריות נועדו להכיל ספרים רבים בעלי משקל כבד ולכן אם תבחרו בנגר חובבן הספרייה עלולה לקרוס ולגרום לנזק הן לספרים והן לבית.

בחירת ספרייה אופטימלית לפי מספר הספרים שלכם וגודלם וכמובן בהנחה שהספרייה עוד תגדל חשוב לקחת מדידות מדויקות ואף חלל נוסף כדי שיהיה מיקום נוסף בעתיד. קניית ספריית קודש נעשית אחת לכמה שנים וחשוב להשקיע מחשבה רבה בבחירתה.

ספריות קודש 2 דלתות

לשיתוף מהיר לחצו כאן
מאמרים נוספים שיעניינו אתכם
תג רכב נכה
כללי
תוקף תו נכה לרכב: מתי ואיך מחדשים?

תו הנכה לרכב הוא אחד הכלים החשובים ביותר עבור אנשים עם מוגבלויות, והוא מאפשר להם להנות מהטבות חניה והקלה בתנועה. תהליך החידוש של תו הנכה יכול להיות מסובך לעיתים, ולכן

אמא ואבא עם ילדם
עורך דין משפחה
להביא לעולם ילד ללא נישואין – המדריך המשפטי

הבאת ילד לעולם ללא נישואין היא תהליך מורכב המעלה שאלות רבות בתחום המשפטי. הורים רבים מעדיפים להיערך מראש ולדעת מהן זכויותיהם וחובותיהם כדי להבטיח את טובת הילד ואת הזכויות של