כמה עולה שכר טרחה של עורך דין פשיטת רגל?

פשיטת רגל של ממש, היא תהליך שרוב האנשים משתדלים לא להגיע אליו, אבל יש לא מעט אנשים שנאלצו לעבור אותו והם יכולים לספר לכם שמדובר על תהליך קשה, שתוצאותיו נשארות בשטח לשנים ארוכות.

יחד עם זאת, תפקידה של פשיטת רגל היא לספק דרך מוצא ממצב קשה של חובות כבדים, כדי לאפשר לו לחזור לחיים שגרתיים ומועילים.

אך כדי לעבור את התהליך הזה בהצלחה, דרוש ליווי צמוד של עו"ד מתאים, אשר מחזיק את הידע, הניסיון והכלים הדרושים כדי לספק ללקוח שלו הגנה אופטימלית.

 

להתמודד עם המצב ולצאת ממנו על שתי רגליים

לדברי עורכי דין פשיטות רגל, תהליך השיקום אותו צריך אדם לעבור לאחר פשיטת רגל, הוא מורכב וארוך, אבל ממש לא סוף העולם, שכן יש לא מעט דרכים להתמודד עם המצב.

עורכי דין לליווי פשיטת רגל מספקים חוות דעת משפטית ומאירים לכם את הדרך, כדי שתבינו שהחיים ממשיכים גם אחרי פשיטת רגל, כפי שקרה ללקוחות קודמים שלהם, שהיו באותו המצב, אך גם מספקים לכם מידע חשוב, מענה לשאלות שונות וליווי בתהליך מורכב רגשית ובירוקרטית.

 

תפקידיו של עו"ד פשיטת רגל

עורך דין פשיטת רגל יתחיל בבדיקת המצב שלכם לאשורו, כדי לנתח את האפשרויות העומדות בפניכם, על ידי בירור הנושאים הבאים:

  • האם אתם נמצאים במצב של חדלות פירעון?
  • האם יש לבצע פירוק חברה כחלק מההליך?
  • האם יש צו כינוס?
  • האם ניתן להשיג צו הפטר?
  • מה דרוש כדי לאפשר לכם לקבל הכרזה על פשיטת רגל?

 

אבל מלבד בירור הנסיבות והדרכים המתאימות ביותר לפתרון,  עורך הדין שלכם גם יודע כיצד להגיש את הבקשה, מה דרוש כדי שהתהליך יצליח וכיצד להתגבר על מכשולים צפויים לאורך הדרך.

 

כמה עולה עו"ד פשיטת רגל?

שכר טרחה של עו"ד פשיטת רגל עומד לרוב על 100-300 ש"ח לשעת ייעוץ. עמלת עורך הדין עומדת לרוב על 10-15%מערך התביעה. אך נוסף על כל אלה, יש מגוון גדול של שירותים, אשר עורך הדין יכול לבצע עבורכם, אשר מתומחרים בנפרד.

ביניהם הגשת כתב תביעה בהוצל"פ והגשה לביצוע פסק דין להוצל"פ, אשר מתומחרים בהתאם לגובה החובות, לתמחור האישי של עורכי הדין וכן הלאה. משום כך, קשה לבסס מחיר כללי מראש, שכן מדובר על כל מקרה לגופו.

 

לסיכום

עלויות שכר טרחה ועמלות של עורכי דין לפשיטת רגל משתנות בהתאם למספר גדול של פרמטרים, אבל חשוב לזכור כי אפשר למצוא גם עו"ד במחירים הוגנים וסבירים, שיספק לכם שירות מקצועי ואיכותי.

בכל מקרה, כדאי לבצע השוואת מחירים ולבדוק מספר עורכי דין לפני שמחליטים כדי להתקדם בצורה מוצלחת בתוך ההליך המורכב.

להתייעצות או מידע נוסף בנושאי פשיטות רגל, בדקו באתר של עו"ד דנה פלד.

שכר טרחה של עורך דין פשיטת רגל

לשיתוף מהיר לחצו כאן
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print
שיתוף ב linkedin
מאמרים נוספים שיעניינו אתכם
מאזניים
עריכת דין
אובדן כושר עבודה נפשי, מה זה אומר?

אובדן כושר עבודה הוא מונח ידוע בקרב רוב הציבור, אך לרוב מכירים את המונח הזה בהתייחס לאובדן כושר עבודה פיזי, בגלל פגיעה פיזית, תאונה, או מחלה וכן הלאה. מה שרוב

בית משפט - אילוסטרציה
עריכת דין
מהן הדרישות מחוות דעת מומחה לבית משפט?

חוות דעת משפטית על ידי מומחה היא שם כולל לכל חוות הדעת המקצועיות המוגשות לבית המשפט, בתחומים רבים ומגוונים. למעשה – בכל תחום שבו עוסקת התביעה. מומחה כזה יכול להיות

חברה בע
פיננסים
LLC – איך להקים אותה ומה החלופה

החלום האמריקאי גורם לישראלים רבים לתפוס את ארה"ב כארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות, אשר בשילוב עם המוח העסקי הישראלי, הכל אכן אפשרי בה. רבים מהישראלים מעוניינים להקים חברה בארה"ב ולהצליח בגדול.

עריכת דין
מה מוגדר על פי החוק בתור מעשה מגונה בקטין?

מתוך אינספור פגיעות שכל אחד מאתנו עלול לסבול מהן ולספוג במהלך חייו, הרי שפגיעה הקשורה למיניות ולמעשים מגונים הינה פגיעה חמורה יותר. מה בדיוק אומר החוק ומה נוכל לעשות אם