יתרונות הויאגרה

ויאגרה היא הטיפול המפורסם והנפוץ ביותר לאין-אונות בקרב גברים.

התחילה בתור תרופה לטיפול בלחץ דם ולאחר שגילו את תופעת הלוואי שלה כמעצימת זקפה גברית היא שווקה בנפרד כטיפול לאין אונות.

מה זה אין אונות ומי סובל מזה?

אין אונות ( Erectile Dysfunction) על פי חברת נטורל ויאגרה הוא חוסר היכולת להחזיק זקפה יציבה במהלך קיום יחסי מין. לרוב מתייחסים לזה גם כאימפוטנציה.

אין אונות שקורית פה ושם היא דבר שכיח אשר קורה למרבית הגברים לפחות פעם אחת בחייהם הבוגרים.

זה קורה לרוב תחת לחץ אשר הגבר נמצא בו ונפות יותר כאשר הפרטנר ליחסי המין הוא לא פרטנר קבוע.

אך, כאשר ישנה אין אונות באופן תדיר בגיל צעיר הדבר עלול להעיד על בעיה רפואית המצריכה טיפול, או לחילופין לחסמים מנטליים אשר משפיעים על הגבר בעקבות בעיות ביחסים עם האישה או עם הביטחון העצמי של הגבר.

במקרים קיצוניים יותר עלול להיות מדובר בגידולים בבלוטות האחראיות על ההורמונים אשר בתורם גם עלולים להוביל לירידה בחשק המיני או בשפיכה מוקדמת או שפיכה מאוחרת.

אל תתביישו, אמנם התופעה שכיחה הרבה יותר אצל גברים מבוגרים, בארה"ב אחד מכל ארבעה גברים מתחת לגיל 40 ביקש סיוע רפואי בנושא לפחות פעם אחת.

 התופעה נפוצה הרבה יותר ממה שמדברים עליה.

מה הם הסימנים של אין אונות?

אם יש לכם אין-אונות באופן תדיר אזי יש לכם:

  1. קושי להחזיק זקפה במהלך קיום יחסי מין.
  2. בעיות וקושי לקבל זקפה
  3. ירידה בחשק המיני

במקרים אשר התופעות הללו נמשכות מעל לחודשיים עליכם להיוועץ ברופא מיידית. במרבית המקרים רופא ישלח אתכם לעשות בדיקות דם הורמונליות ובדיקות למחלות מין כדי לשלול או לפענח את מקור הבעיה.

איך ויאגרה עוזרת לסובלים מאין-אונות?

חשוב להבין כיצד עובדת זקפה כדי להבין מדוע ויאגרה כה יעילה.

זקפה היא למעשה זרימת דם מוגברת לתוך הפין. לרוב זרימת הדם מוגברת בעקבות גירויים מיניים במחשבות או במגע ישיר עם הפין.

משפיעה לזמן רב –

ויאגרה, אשר מגבירה את זרימת הדם ובין השאר מעלה את לחץ הדם אצל המטופלים, מאפשרת לדם לזרום בחופשיות ובקלות יותר אל הפין ובכך לשמר זקפה חזקה ולאורך זמן.

ההשפעה של המינון הסטנדרטי של גלולת ויאגרה היא למשך של 4 שעות.

אין המשמעות לכך שלמשך ארבע שעות ברצף המטופל יהיה בעל זקפה אלא שבמשך ארבע השעות האלו הגירוי המיני הדרוש על מנת להגיע למצב של מוכנות מינית יהיה נמוך משמעותית ולמעשה  " סף הריגוש" יורד אצל הגבר.

יעילה למקרים רבים –

למרות הסיבות השונות והמגוונות של אין-אונות הויאגרה מצליחה להתגבר על הרוב המוחלט של הבעיות ולהעניק מזור ופתרון לסובלים מהבעיה.

בנוסף,  קיימות עדויות רבות של גברים אשר לאחר שהתנסו בלקיחת ויאגרה מספר פעמים הצליחו לשמר זקפה גם ללא שימוש בגלולה ולמעשה "החלימו" במקרים בהם מדובר בחסמים מנטליים.

לשיתוף מהיר לחצו כאן
מאמרים נוספים שיעניינו אתכם
תג רכב נכה
כללי
תוקף תו נכה לרכב: מתי ואיך מחדשים?

תו הנכה לרכב הוא אחד הכלים החשובים ביותר עבור אנשים עם מוגבלויות, והוא מאפשר להם להנות מהטבות חניה והקלה בתנועה. תהליך החידוש של תו הנכה יכול להיות מסובך לעיתים, ולכן

אמא ואבא עם ילדם
עורך דין משפחה
להביא לעולם ילד ללא נישואין – המדריך המשפטי

הבאת ילד לעולם ללא נישואין היא תהליך מורכב המעלה שאלות רבות בתחום המשפטי. הורים רבים מעדיפים להיערך מראש ולדעת מהן זכויותיהם וחובותיהם כדי להבטיח את טובת הילד ואת הזכויות של