טיול לחו"ל לחובבי ספורט

השגרה המעייפת שלנו המלאה בימי עבודה עמוסים בכאבי ראש מהבוס, פקקים, חיי משפחה וחברים אבל אין ספק שיש משהו שמלווה כמעט את כולנו – הספורט. הספורט הפך לחלק חשוב ואינטגרלי מחיי היום יום שלנו והחשיפה אליו מתבטאת במספר דרכים כשהבולטות ביניהן הם :

דרך ראשונה, השתתפות באחד מעשרות ענפי הספורט הקיימים בעולם, לצאת לריצה בסיום יום העבודה העמוס, להתאמן בחדר הכושר או לשחק עם החברים הטובים כדורגל. חלקנו נעבוד קשה למצוא את הזמן לקחת חלק בספורט כלשהו ונאלץ לוותר על דברים לא פחות חשובים, אך הרבה פחות דחופים. אלו הנמצאים בצד הזה של המטבע, מזדהים עם התשוקה שבפעילות הגופנית והחיבור הנפשי והגופני אל העבודה הקשה, התזוזתיות והאנרגיות הנשרפות במהלך פעילות זו.

דרך נוספת, דרכה אנו נחשפים לספורט במהלך היום יום היא דרך אהדה של ענף ספורט מסוים או קבוצה/מועדון כל שהוא. אלו שלוקחים חלק בצד הזה של המטבע, יכולים להזדהות עם התשוקה והמתח בעת צפייה במשחק כדורגל, כדורסל, טניס או כל ענף ספורט תחרותי אחר, מחוברים לקבוצה המועדפת אליהם או לספורטאי האהוב עליהם כאילו היו מקושרים בקשר דם.

רבים מאתנו גם מוצאים את עצמם לפחות פעמיים בשנה מבקרים בכל מיני מקומות ברחבי העולם. אם מדובר בנופש משפחתי, טיסת עסקים או סתם טיול כלשהו, תמיד נמצא משהו שמושך אותנו במיוחד במהלך הטיסה לחוץ לארץ. קיימים בנוסף גם מספר סוגי טיולים לחו"ל לחובבי ספורט אמתיים.

טיול לחול לחובבי ספורט

טיול לחו"ל לחובבי ספורט 

גם טיול לחו"ל ניתן לחלק ל-2 אפשרויות :

טיול לחו"ל לפעילים ספורטיבית

ניתן למצוא מספר לא מוגבל של אפשרויות לטיולים בחו"ל עבור חובבי ספורט המעוניינים להשתתף בפעילות ספורטיבית כזו האחרת. לדוגמא, טיולי רכיבה על אופניים ברחבי אירופה במסלולים מאתגרים המותאמים לרוכבי אופניים מנוסים, מסלולי רכיבה קלים יותר ואפילו רכיבה בתוך הערים האירופאיות השונות. טיול מומלץ שכזה המשלב נופים, תרבויות ואופניים הוא רכיבה על אופניים בסמוך לנהר הדנובה המתחיל ביער השחור שבגרמניה, נשפך לים השחור הנמצא ברומניה ובדרך חוצה כ-10 מדינות ברחבי אירופה. כמובן שלא מדובר על מסלול המכיל את כל הדנובה כולו, אך קיימים מסלולי רכיבה מרהיבים בחלקים רבים הסמוכים לו.

מסלול טיולים מומלץ בבורמה הוא מסלול שגם יכול להתאים לכם!

דוגמא נוספת לטיול לחו"ל עבור אלו הפעילים ספורטיבית – טיולי האקסטרים. בשנים האחרונות, יותר אנשים מעוניינים לשלב את האהבה שלהם לספורט האתגרי ביחד עם הרצון לבקר ביעדים שונים, יפים ומרהיבים ברחבי העולם, ליהנות מתרבויות חדשות ולצאת מהמסגרת היום יומית המשעממת שלהם. למשל, טיולי רפטינג נפוצים מאוד ברחבי העולם וניתן למצוא אותם בכל יבשת. כך למשל באוגנדה שבאפריקה, ניתן להשתתף ברפטינג מאתגר במיוחד על נהר הנילוס המתחיל במצרים ונגמר בקצהו הרחוק של היבשת. כמובן שישנם עוד ספורט אתגרי שניתן להשתתף בו בחו"ל כמו גלישת גלים ביעדים אקזוטיים, בנג'י, טיפוס ארים, רכיבת שטח ועוד.

טיול לחול לאוהדים

טיול לחו"ל אוהדים אמתיים

רבים מאוהדי קבוצות הספורט השונות חולמים על הרגע בו יצעדו באצטדיון של הקבוצה האהובה עליהם או יבקרו במרכז המבקרים של הקבוצה, יעשו סיור במקום וירגישו את ניחוחות התהילה וההצלחה. אוהדים אמתיים אף יעשו זאת מספר ימים בשנה ואפילו ישבו בקהל ויצפו במשחק המותח בין הקבוצה האהובה עליהם לקבוצה היריבה או בין הספורטאי האהוב עליהם ליריבו המר. לא משנה איך המשחק יגמר, העיקר שהם היו שם, צפו במשחק, התרגשו, כעסו, צעקו, מחאו כפיים ועודד מכל הלב. 

אוהדים אמתיים ילכו עם הקבוצה שלהם לכל מקום ויש כאלו שימצאו את עצמם אפילו מספר פעמים בשנה טסים לחו"ל אחר הקבוצה במקומות שונים ברחבי היבשת והעולם. בסופו של יום, גם הם חוזרים הביתה עם הרבה סיפורים לספר וחוויות שיישארו לכל החיים.

חשוב לזכור, שלהשתתפות בספורט, בין אם מדובר בהשתתפות פיזית במשחק או באהדה של קבוצת כדורגל, כדורסל, הוקי או כל דבר אחר, יש השפעה מדהימה על החיים שלנו. גם בהיבט הפיזי – הגוף שלנו הופך בריא יותר וגם בהיבט הנפשי. עבור אלו המעוניינים להפוך את הספורט לחלק משפיע יותר על החיים שלהם, מומלץ לפנות לאנשים מומחים בתחום הכושר והתזונה וביניהם ערן שני,שיעניקו לכם ידע, טיפים והמלצות לכושר, תזונה ואורח חיים בריא יותר .

לשיתוף מהיר לחצו כאן
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print
שיתוף ב linkedin
מאמרים נוספים שיעניינו אתכם
מעשנה
כללי
מעשנה – מצרך נחוץ לגינה

בזמן האחרון ישנה עלייה משמעותית בשימוש במעשנה בגינות פרטיות רבות ברחבי הארץ. המעשנה הייתה נחשבת עד לא מזמן לכלי להכנת בשרים שמיועד אך ורק למקצוענים בתחום. אך ככל שהזמן עובר,