מה סוג הפירסינג שהכי מומלץ לשים 

מאז ומעולם נהגו בני אדם לבצע פעולת חירור בחלקים שונים בגוף. בעבר הרחוק, היה קשר הדוק בין החירור של חלקים מסוימים בגוף, לבין מעמדו של האדם שבגופו התבצעה הפעולה הזאת. המונח "עבד נרצע"  המוזכר בכתבי הקודש היהודיים, מתייחס לאדם המעוניין להיות עבדו של אדם אחר,  והוא מבקש מהאדון לרצוע את אזנו. רציעה, פירוש למעשה פירסינג בתנוך האוזן של העבד. כך, הכינוי המקובל לאדם שהפך לעבד מרצונו החופשי, היה ונותר עבד נרצע. בעשורים האחרונים התגברה התופעה של חירור חלקים מסוימים בגוף. אל תוך החורים הללו מוחדרים עגילים, כמו גם תכשיטים אחרים. הכינוי של פעולת הרציעה הינו פירסינג. בעברית הכינוי החדש והמודרני לפירסינג הינו ניזום. באילו חלקים בגוף ניתן לבצע פירסינג? מה סוג הפירסינג שהכי מומלץ לשים? להלן התשובות

אישה אם עגילים

ו פירסינג

התשובה לשאלה הזאת היא למעשה ברורה למדי. אפשר לבצע פירסינג, או בעברית ניזום, במגוון רחב של מקומות בגוף. ניתן לבצע את הפעולה בתנוך האוזן, כמו גם בחלקים נוספים באוזן האדם. לא פעם נראות ברחובות נשים שהאוזן שלהן מלאה בנקבים ומכל נקב משתלשלת שרשרת קטנה או  עגיל. במקרים אחרים, יש הנוהגים לעשות פירסינג באף, או אפילו בגבות העיניים. חירור מהסוג הזה מקובל מאוד באזורים מסוימים באפריקה, והפך למקובל גם במערב. בעידן המודרני מתבצעת פעולת חירור או ניזום בחלקים נוספים כולל התבור וכולל חלקים רבים אחרים זאת על פי טעמו ורצונותיו של האדם הבוחר לבצע את הפעולה הזאת בגופו. בניגוד  לקעקועים, זום אין לנו אסור על פי ההלכה, כך שנשים רבות שומרות תורה ומצוות, מבצעים פעולת גיזום בתנוכי האוזן.

מה סוג הפירסינג שהכי מומלץ לשים

ההיגיון מלמד, שהמקום הטוב ביותר לבצע בו ניזום, הינו כמובן תנוכי האוזניים. מדובר באזור בגוף שמאז ומעולם נועד לפירסינג. אמהות רבות נוהגות לחורר את אוזניהן של הבנות כבר בגיל צעיר מאוד.  עם הזמן עונדת הילדה הנערה עגילי יהלום צמודים על אוזנה, שללא ספק מוסיפים עניין ויופי למראה שלה. יחד עם זאת, המיקום של פירסינג הינו ענינה הפרטי של כל אחת. כמו כל סוג אחר של לבוש או איפור. לפיכך אין, ולא צריכה להיות, הגדרה ברורה של טוב ורע בתחום הפירסינג. באשר לסוג התכשיטים שאום ראוי לענוד, גם כאן אין קביעה ברורה. באתר דיימונד פקטורי ניתן למצוא שפע עגילים ותכשיטים שנועדו בדיות לפירסינג. התר מציע שפע תכשיטים איכותיים, במחירים מנצחים ובמשלוח עד הבית. אמנם חוויית הקנייה נפגעת מעט, אבל התוצאה הסופית בהחלט טובה.

האם רכישת תכשיט איכותי חדש עושה לך את היום? אם כן – זה המקום הנכון עבורך. כדאי ליצור קשר כעת והמומחים של דיימונד פקטורי יחזרו אליך בהקדם האפשרי. זאת, לשם התאמת המוצר הנכון ביותר, במחיר הנוח והמתאים ביותר עבורך.

לשיתוף מהיר לחצו כאן
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print
שיתוף ב linkedin
מאמרים נוספים שיעניינו אתכם
מעשנה
כללי
מעשנה – מצרך נחוץ לגינה

בזמן האחרון ישנה עלייה משמעותית בשימוש במעשנה בגינות פרטיות רבות ברחבי הארץ. המעשנה הייתה נחשבת עד לא מזמן לכלי להכנת בשרים שמיועד אך ורק למקצוענים בתחום. אך ככל שהזמן עובר,