המדריך המלא להכנת אישורי הגעה לחתונה

אין ספק, כשמתחתנים ישנם לא מעט סידורים, בלשון המעטה. תארו לכם שגם הייתם צריכים לוודא אורח-אורחת: מי מגיע ומי לא? נכון, זה מיותר וגם האמת חתיכת כאב ראש, ככה שמומלץ כבר עכשיו לבדוק לגבי אישורי הגעה לחתונות. כל מה שצריך לדעת לפניכם:

מתחתנים בקרוב? זה דבר אחד להודיע הודעה מרגשת לכלל הקרובים שלכם והמכרים שאתם מתחתנים, אך זה דבר אחר לגמרי לוודא אישורי הגעה. לכן, בימינו הדיגיטליים כבר מצאו לכך פתרונות. חתונה היא מרגשת והיא צריכה לכלול גם בחירת אולם אירועים לחתונות, לפעמים אפילו אולמות יוקרתיים. ואם כבר השקעתם ובחרתם אולם אירועים לחתונה של פעם בחיים (בתקווה), לא תשקיעו באישורי הגעה? כמובן שכן.

 

מחליטים על רשימת מוזמנים לחתונה: מי מגיע ומי לא?

אז מה לוקחים בחשבון, רגע לפני שסוגרים רשימת מוזמנים? אתם מעוניינים שכמה שיותר אנשים יגיעו, אבל בפועל, רק חלק מהמוזמנים אכן יגיעו לאירוע המרגש שלכם. מאחר וחלק מהאורחים גרים רחוק, חלקם בכלל לא מגיעים בגלל בלת"מ, Save A Date אישורי הגעה לחתונה נדרשים בכל אירוע ואירוע.

חשוב לזכור כי במקרים מסוימים, בכלל לא תהיה לכם השפעה על הנוכחות של האורחים. למה אנחנו מתכוונים? למשל, אתם צריכים לקחת בחשבון את הנושא של מזג האוויר, שלפעמים משאיר אנשים בבית. נוסף על מזג האוויר, לפעמים אנשים לא מגיעים לחתונות בגלל היום הנבחר לאירוע, שכנראה לא מתאים להם מסיבות כאלו ואחרות. אז אם כל הפרמטרים האלו לא תלויים בכם בהכרח, נשאלת השאלה: מתי כדאי להתחיל לוודא את אישורי ההגעה לחתונה? נסביר זאת:

 

האם אישורי הגעה לחתונה מהווים תמונה אמיתית?

בכדי שאישורי ההגעה אכן ישקפו תמונה אמיתית של האורחים שמגיעים, יהיה כדאי להתחיל לוודא אישורי הגעה כמה שיותר סמוך לתאריך האירוע. אם נוודא אישור הגעה חודש או חודשיים לפני החתונה, כמובן שהאישורים האלו עשויים לא להיות רלוונטיים.

יחד עם זאת שמומלץ לוודא הגעה כמה שיותר סמוך לאירוע, חשוב לא להזכיר לאורחים לגבי החתונה בדקה ה-90. לכן, במקרים רבים אנשים בוחרים להודיע על החתונה באמצעות הודעת וואצאפ, מה שלאחר מכן יהפוך גם לשיחת טלפון (אם האורח לא מגיב להודעה).

 

בדיקת אישורי הגעה לחתונה חוסכת כסף?

במילה אחת: כן! בדיקה של אישורי הגעה לחתונה אכן חוסכת לכם כסף, או לפחות יכולה לחסוך. בדרך כלל, מה שאנשים עושים זה דבר כזה: הם מוודאים אל מול אולם האירועים שישנן מנות אוכל רזרבות. לרוב, 10% מסך המנות.

אנחנו אישית ממליצים להחסיר את עשרת האחוזים האלו, מאחר והסטטיסטיקה תמיד מצביעה על כך שבערך 10% מהאורחים שלכם לא יגיעו לאירוע, גם אם הם הודיעו שהם אכן מגיעים. מתכננים אירוע או חתונה? עשו זאת נכון וחסכו כסף!

לשיתוף מהיר לחצו כאן
מאמרים נוספים שיעניינו אתכם
הסכם ממון
פיננסים
מה חשוב לדעת על הסכם ממון?

הסכם ממון הוא חוזה משפטי הנערך בין בני זוג, לפני נישואיהם או במהלכם, וקובע את אופן חלוקת הרכוש וההתחייבויות ביניהם במקרה של גירושין או פטירה. הסכם זה יכול להגן על