הובלת מפעלים

כל מי שאי פעם התמודד עם הובלת מפעל, מודע למורכבות הכרוכה בתהליך הזה, שעשוי גם להיות מחווה בנזקים לא מבוטלים אם לא מקבלים סיוע הובלות מקצועי.

מחפשים אחר צוות הובלות מומחה להובלת מפעלים ומשרדים רבים במספרם? הגעתם למקצועני מספר 1 בסוגי ההובלות האלו.

אין ספק, כשמדובר בהובלה של מפעל, בין אם קטן או גדול, מדובר בתהליך מורכב למדי אשר מצריך את הידיים המקצועיות ביותר שתוכלו לאתר. מאחר שסוג ההובלה הזו מצריכה בד"כ תפעול של כלי עבודה שונים, כמו למשל מלגזה ומנופים, אתם צריכים להיות בטוחים שאתם שוכרים את שירות ההובלות הטוב ביותר שתמצאו, ולא רק זה, אתם צריכים לוודא שאותם כלי עבודה במצב תקני ובטוח. בואו נסביר.

 

פיק אפ הובלות: כל הידע והניסיון שהובלת מפעל תצריך

זהו לא סוד, שהובלת מפעלים מצריכה המון ידע וניסיון בתחום זה של הובלות. לא כל "מוביל מומלץ" יכול להחליט יום אחד שהוא מתעורר בבוקר נאה ומוביל מפעלים. בכדי להוביל מפעל, תמיד יהיה צורך לתפעל אי-אלו מכונות עוצמתיות וכאלו אשר מצריכות הסמכות בכדי לתפעל אותן.

כמובן, אנחנו מדברים על כלי עבודה ממונעים מסוגים שונים, כמו למשל מלגזות ומנופים, עגלות ניוד ושלל פתרונות אחרים עבור הובלה בטוחה. יחד עם השימוש בכלים מסוגים אלו, כמובן שתמיד צריך לקחת בחשבון את הנושא של פירוק המפעל והרכבתו מחדש במען אליו עוברים.

 

האם הובלה של מפעל מצריכה פירוק מכונות?

אין ספק, מדובר בסוג עבודה שרק מקצוענים אמיתיים מסוגלים לעסוק בה, ויותר חשוב מזה, מסוגלים לעסוק בתחום הזה מבלי לגרום לנזקים בזמן ההובלה. חשוב להבין, במקרים רבים יהיה צורך לפרק מכונות קטנות ועד גדולות במפעל לפני ההובלה.

מאחר שלא תמיד ניתן לשנע ולנייד ב"חתיכה אחת" את המכונות העוצמתיות והמאסיביות שמפעלים משתמשים בהם, במקרים מסוימים יהיה צורך ממש לפרק מכונות, לשנע אותן בחלקים ובשלבים, ולאחר ההובלה למפעל החדש – להרכיב את המכונות שוב.

 

הובלת מכונות מפעל ב"חתיכה אחת" ובשלב 1 – אפשרי?

כמובן, גם יהיו מקרים שבהם יהיה ניתן להוביל מכונות בשלב אחד בודד, אם למשל הפתחים והשערים של המפעל מאפשרים זאת. לרוב, פתחי המפעל השונים אינם מספיק גדולים ורחבים בכדי להוביל דרכם מכונות גדולות. בנוסף, במקרים רבים גם יהיה אפשרי להוביל מכונות קטנות עד בינוניות בשלב 1 בודד.

מעבר לכל מה שציינו כאן למעלה, הובלת מפעלים גם מצריכה, כמובן, לא מעט עשייה ועבודה ידנית. בדרך כלל יהיה צורך להשתמש במלגזות ובמנופים, בעגלות ניוד ועוד, אבל העבודה הידנית של המובילים המקצוענים היא לא פחות חשובה.

 

 

הובלת מפעלים עם אחריות: צמצום הנזקים במידת הניתן

חברת פיק אפ הובלות קיימת ופועלת בתחום ההובלות למעלה מ-10 שנים, תוך שהיא תמיד שמה דגש ענק על העסקת העובדים האיכותיים ביותר. אתם מוזמנים להנות משירות של הובלת מפעלים תוך צמצום הנזקים עד כמה שניתן ואפשר.

חשוב לדעת, אמנם ניתן לצמצם נזקים בזמן הובלות בעזרת עבודה מקצועית, אבל בזמן הובלה תמיד יכולה להתרחש תקלה כזאת או אחרת אשר מובילה לגרימת נזק. ובנקודה זו חשוב להדגיש, חברת פיק אפ הובלות מספקת לכם גם אחריות על הובלת מפעלים בכל הארץ.

 

פיק אפ הובלות: ניסיון של יותר מ-10 שנות הובלות מוצלחות

עם ניסיון של יותר מ-10 שנים ובעזרת מובילים מקצועיים ביותר, אנחנו תמיד נעשה כל מה שאפשר בכדי להימנע מנזקים. יחד עם זאת, אם קרה וחלילה נזק נגרם למכונה כזאת או אחרת במהלך הובלת מפעל, אתם צריכים לדעת שיש לכם עם מי לדבר, שיש אבא ואמא לחזור אליהם.

וזה בדיוק מה שאנחנו, חברת פיק אפ הובלות, מציעים ללקוחותינו שמבקשים להעביר מפעלים ומשרדים. אנחנו בשטח ובתחום ההובלות יותר מעשר שנים, אנחנו לא עומדים להעלם לשום מקום ותמיד אפשר לדבר איתנו ובכל מקרה של אי-שביעות רצון מהשירות שלנו.

 

כל שירותי ההובלות וכל סוגי המפעלים שיש להעביר

נכון לשנת 2020, אנחנו מספקים את השירות של הובלת מפעלים באמצעות המלגזות הכי חדישות, בעזרת המנופים הכי עוצמתיים, ויש ביכולתנו גם לבצע הובלות מנוף עד קומה 20. חשוב מאוד לדעת, בבואכם לשכור את שירותיה של חברת הובלות מומלצת עבור הובלת מפעלים, אתם צריכים לוודא שכלי העבודה שבהם החברה משתמשת, אכן תקינים ומתוחזקים כיאות.

בכל מקרה שבו אתם עדים להזנחה של מנופים, מלגזות, עגלות ניוד ועוד כלי הובלות מסוגים שונים, יהיה מומלץ לשקול פעמיים אם להסתייע באותה חברת הובלות. חברת פיק אפ הובלות תמיד שמה דגש ענק על הנושא הזה של תחזוקה נכונה של כלים להובלת מפעלים.

 

תחזוקה נכונה ותקניות של כלים להובלות מפעלים

חשוב לזכור, אם הכלים שבאמצעותם מובילים מפעל אינם מתוחזקים, גם אסונות יכולים להתרחש, חלילה. אתם בכלל מסוגלים לדמיין לעצמכם מה יקרה אם מנוף יקרוס בעודו משנע מכונת מפעל גדולה? אנחנו לא רוצים בכלל לחשוב על זה, אתם בטוח גם לא.

ולכן, בתחילת המאמר, כאן למעלה, התחלנו את מילותינו בכך שלא כל "חברת הובלות מומלצת" יכולה בבוקר אחד להחליט שהיא מובילה מפעלים. צריכים הובלת מפעל ישן למפעל חדש, כולל פירוק והרכבה בפיקוח מקצועי? צרו עמנו קשר עוד היום, פיק אפ הובלות מפעלים ומשרדים (גם משרדים רבים במספרם). למידע נוסף על פיק אפ הובלות היכנסו לאתר: https://sopick.co.il.

 

ארגזים

לשיתוף מהיר לחצו כאן
מאמרים נוספים שיעניינו אתכם
תג רכב נכה
כללי
תוקף תו נכה לרכב: מתי ואיך מחדשים?

תו הנכה לרכב הוא אחד הכלים החשובים ביותר עבור אנשים עם מוגבלויות, והוא מאפשר להם להנות מהטבות חניה והקלה בתנועה. תהליך החידוש של תו הנכה יכול להיות מסובך לעיתים, ולכן

אמא ואבא עם ילדם
עורך דין משפחה
להביא לעולם ילד ללא נישואין – המדריך המשפטי

הבאת ילד לעולם ללא נישואין היא תהליך מורכב המעלה שאלות רבות בתחום המשפטי. הורים רבים מעדיפים להיערך מראש ולדעת מהן זכויותיהם וחובותיהם כדי להבטיח את טובת הילד ואת הזכויות של