עד כמה משפיע עורך דין טוב על גובה הפיצויים בגין תאונת דרכים

תאונת דרכים היא אירוע מצער, אולם אם כבר חוויתם אותו עליכם לדעת שקיים סיכוי לא מבוטל שמגיעים לכם פיצויים בשיעור גובה. גובה הפיצויים נקבע לפי מספר קריטריונים, אולם היכולת שלכם לממש את הפיצויים הללו בצורה מלאה תלוי באופן די משמעותי בעורך הדין שאותו תבחרו על מנת שהוא ייצג אתכם בהליך המשפטי. כאן נסביר לכם למה המצב הזה קורה. 

 

פיצויים בגין תאונת דרכים

תאונת דרכים, ולא משנה מי אשם בה יכולה לזכות אתכם בפיצויים בשיעור גבוה. אם מדובר על תאונה בשעות העבודה או כזו שקשורה אליה היא יכולה להיות מוגדרת בתור תאונת עבודה, ואילו במקרים אחרים קיים סיכוי לא מבוטל שחברת הביטוח תצטרך לפצות אתכם בגין התאונה. משרד עורכי דין פייפר כהן מאפשר לכם להנות משירות של עורכי דין מנוסים לטובת ייצוג בהליך המשפטי.

 

בחירת עורך דין

אחת הסיבות שכל כך חשוב לבחור עורך דין מנוסה לטובת ייצוג הוא שבלי עורך דין טוב יהיה לכם קשה לקבל את מלוא הפיצויים שמגיעים לכם בגין התאונה. חשוב להבין שגם כאשר מגיע לכם פיצוי, חברות הביטוח לא בהכרח הולכות לספר לכם על זה. כדי לקבל את הפיצוי עליכם לתבוע אותו בצורה מפורשת, דבר שלא יקרה אם לא תהיו מלווים בעורך דין מנוסה.

תאונת דרכים

השפעת בחירת עורך הדין על הצלחת התביעה

מימוש הזכויות הוא לא הסיבה היחידה שחשוב שיהיה לכם עורך דין מנוסה שמייצג אתכם. גם כאשר ברור לכם מה בדיוק הזכויות שמגיעות לכם, חברות הביטוח לא הולכות לשחרר לכם את הפיצויים בקלות. לא פעם חברות הביטוח מנהלות מאבקים אל מול מי שרוצים לקבל את הפיצויים שאמורים להגיע אליהם על פי חוק. כדי שאתם אלו שתזכו בדיון, חשוב שיהיה לכם עורך דין טוב שמייצג אתכם.

 

מה אנחנו צריכים לעשות

מלבד בחירה של עורך דין, יש עוד דבר שחשוב שתעשו. ברגע שמתרחשת תאונת דרכים עליכם לאסוף כמה שיותר ראיות שעליהן תוכלו להתבסס כאשר תבואו לדון מול חברת הביטוח בגובה הפיצויים.

הראיות הבסיסיות הן אלו שקשורות לתאונה עצמה, אולם מעבר לכך ייתכן ותצטרכו להציג חוות דעת של מומחים שיעידו על ההשפעה שיש לתאונה על החיים שלכם כיום. לעיתים יכול לחלוף זמן רב מרגע התאונה עד שתתייצבו בפני בית המשפט לדיון בעניין שלכם. זו הסיבה שאת איסוף הראיות אתם צריכים להתחיל כמה שיותר מוקדם, כיון שסמוך למשפט יהיה לכם קשה יותר להשיג ראיות.

 

לסיכום

אם אתם מעוניינים להגיש תביעה בגין תאונת דרכים, חשוב להיות מלווים בעורך דין מנוסה. לעורך הדין יש חשיבות לא רק כדי שתנצלו את הזכויות שלכם בצורה מלאה, אלא גם כדי שבמידה וחברות הביטוח ינסו לחמוק מאחריות, עורך הדין יוכל להטות את הכף לטובתכם.

רעיון עורך דין תאונות דרכים

לשיתוף מהיר לחצו כאן
מאמרים נוספים שיעניינו אתכם
תג רכב נכה
כללי
תוקף תו נכה לרכב: מתי ואיך מחדשים?

תו הנכה לרכב הוא אחד הכלים החשובים ביותר עבור אנשים עם מוגבלויות, והוא מאפשר להם להנות מהטבות חניה והקלה בתנועה. תהליך החידוש של תו הנכה יכול להיות מסובך לעיתים, ולכן

אמא ואבא עם ילדם
עורך דין משפחה
להביא לעולם ילד ללא נישואין – המדריך המשפטי

הבאת ילד לעולם ללא נישואין היא תהליך מורכב המעלה שאלות רבות בתחום המשפטי. הורים רבים מעדיפים להיערך מראש ולדעת מהן זכויותיהם וחובותיהם כדי להבטיח את טובת הילד ואת הזכויות של