בית בד

ייצור של שמן זית איכותי חייב להתבצע אך ורק בבית בד. מדוע? להלן הפרטים.

בית בד – הדרך לייצור שמן זית

שמן זית אשר נמכר במרכולים ובחנויות מתמחות הוא שמן זית אשר לרוב מיוצר בבית בד, בטכניקה ייחודית אשר נשמרת מזה שנים רבות. למעשה, ע"פ המומחים של שמנא, בית בד בוטיק אשר מתמחה בייצור של שמן זית זה למעלה מ 20 שנה, השיטה הזו היא שיטה ייחודית אשר מתרחשת מזה שנים רבות, כאשר למעשה מדובר בתהליך ייצור מורכב ביותר אשר דורש מיומנות, ידע כמו גם ניסיון. כיצד הוא מתרחש? להלן הפרטים.

הסבר על הזית

כיצד מתבצע ייצור של שמן זית בבית בד?

ייצור של שמן זית בבית בד מתבצע במספר שלבים, כאשר השלב הראשון ע"פ המומחים של שמנא הוא ליקוט של הזיתים בעונה, ולאחר מכן תתבצע פעולה של דחיסה כמו גם הידוק של הזיתים, בטמפרטורה מדויקת של 28 מעלות. מדובר למעשה בטכניקה של כבישה קרה אשר מתבצעת בבית בד, והיא מתבצעת רק ע"י אנשי מקצוע אשר מתמקצעים בתחום של הכבישה, אשר נחשבת לטכניקה ידועה מאוד בהפקה של שמן זית איכותי, אולם על מנת להגיע לדרגת שלמות נדרשת כאמור מיומנות כמו גם הבנה של טמפרטורות מדויקת. ע"פ המומחים של בית בד שמנא, ישנה חשיבות להבנה כי הטעם של שמן הזית איננו נותר קבוע, והוא מושפע בעיקר מהזן של הזיתים ממנו הפיקו את שמן הזית כמו גם מצבעם. בבית הבד שמנא, מפיקים מדי שנה 10 זנים שונים של שמן זית, אשר לכל זן יש את הטעם הייחודי שלו אשר עוצמתם גם משנתה, כל זאת כאמור בהתאם לזן. על כן, ממליצים המומחים בעת הרכישה להתייעץ עם צוות המומחים של בית הבד שמנא וזאת על מנת שתוכלו להתאים את שמן הזית לטעמכם האישי, כמו גם להכיר איזה זן מתאים לאיזה תיבול ושימוש, כך שתוכלו ליהנות בצורה אבסולוטית מטעמו העשיר של שמן הזית אשר עשיר בחומציות ובשמנים אשר ישפרו את איכות חייכם, יעניקו לכם תוספים ייחודים כמו גם יאפשרו לכם לחוות את טעמו העשיר של שמן הזית אשר כאמור נעשה בעבודה קפדנית וייחודית של בית הבד שמנא, בית בד בוטיק אשר מתמחה בייצור ובשיווק של שמן זית באיכות הטובה והגבוהה ביותר.

מעוניינים לבקר בבית הבד שמנא? כעת יש לכם את הדרך

אם אתם מחפשים בילוי משפחתי כמו גם התנסות בתהליך הייצור של שמן הזית וכן רכישה שלו, אנו מזמינים אתכם להגיע ולבקר בבית הבד שמנא אשר ממוקם במושב חגור, ובכך ללמוד על התהליך של ייצור שמן זית כמו גם להכיר לעומק את הסגולות והיתרונות הרבים שלו. למידע נוסף ותיאום הגעה ניתן לפנות באמצעות האתר הרשמי בכתובת http://shamna.co.il.

לשיתוף מהיר לחצו כאן
מאמרים נוספים שיעניינו אתכם
הסכם ממון
פיננסים
מה חשוב לדעת על הסכם ממון?

הסכם ממון הוא חוזה משפטי הנערך בין בני זוג, לפני נישואיהם או במהלכם, וקובע את אופן חלוקת הרכוש וההתחייבויות ביניהם במקרה של גירושין או פטירה. הסכם זה יכול להגן על